See PRO editionSee PRO edition
See other templatesSee other templates

 

 Portal lodz.naszemiasto.pl

8 maja 2015 roku Portal lodz.naszemiasto.pl opisał jak DT4U wpisuje się w ścieżkę nowoczesnego kształcenia na Politechnice Łódzkiej.

dowiedz się więcej


 
 
Portal naszemiasto.pl

Również DT4U rozkręca cał(k)ą Łódź w ramach warsztatów organizowanych w łódzkiej Manufakturze w związku z obchodami 70 lecia Politechniki Łódzkiej. 

dowiedz się więcej


 

 

Portal projektowe.lodzkie.pl

Lipiec 2014 upłynął nam między innymi pod znakiem fotograficznego konkursu w tematyce naszego miasta, co podkreśla portal projektowe.lodzkie.pl. 

dowiedz się więcej


 

Dziennik Łódzki

Prof. dr. hab. Stanisław Bielecki, rektor Politechniki Łódzkiej, na łamach Dziennika Łodzkiego podkreślał istotną rolę nowoczesnych form kształcenia w tym między innymi zajęć poświęconych metodologii Design Thinking.

 dowiedz się więcej


 

Portal perspektywy.pl

Portal perspektywy.pl poruszył problem "studiów z pomysłem na przyszłość", więc i tam nie mogło nas zabraknąć.  

dowiedz się więcej


 

Portal mlodziwlodzi.pl

W pażdzierniku 2014 roku DT4U łaczyło się w organizację Design Thinking Week. o tym wydarzeniu można przeczytać między innymi na portalu mlodziwlodzi.pl   

dowiedz się więcej


 

Życie uczelni

Informacje o przestrzeni kreatywnego rozwiązywania problemów, która powstała w Fabryce Inżynierów XXw, znajdziecie informacje między innymi w 130 numerze Życia uczelni. 

dowiedz się więcej


 

Portal top500innovators.org

„Łódzkie Innowacje i Kreacje” pod takim tytułem odbyła się konferencja na której dr inż. Dorota Bociąga z zespołu DT4U opowiadała o wymogach jakie gospodarka stawia nauce. 

dowiedz się więcej


 
 
 Życie uczelni
 

 "Design Thinking Lab" to właśnie pod takim tytułem ukazał się w marcu 2014 pierwszy artykuł w Życiu Uczelni poświęcony naszemu zespołowi.

 

 dowiedz się więcej

 
© Copyright2015 DT4U