See PRO editionSee PRO edition
See other templatesSee other templates

Narodowa Akademia Dobrych Praktyk DT zbliża się wielkimi krokami!

Pod koniec sierpnia rozpoczynamy kolejny etap realizacji międzynarodowego Projektu DiamonDT – Narodową Akademię Dobrych Praktyk DT. Poprzez udział w skondensowanym procesie warsztatowym będzie można przekonać się ,czym jest i jak w praktyce działa metodyka design thinking. Szkolenie jest przeznaczone dla studentów uczelni biorących udział w projekcie – Politechniki Łódzkiej (koordynatora projektu), Uniwersytetu Techniczno- Przyrodniczego w Bydgoszczy, Uniwersytetu w Vigo (University of Vigo, Hiszpania) i Uniwersytetu w Tromso (University in Tromso, Norwegia). Zapraszamy do udziału zarówno osoby, które mają już doświadczenie w DT (zdobyte podczas przedmiotów realizowanych na uczelniach), jak i tych studentów, którzy w swojej ścieżce kształcenia nie zetknęli się jeszcze z tą metodologią.

Udział w Narodowej Akademii Dobrych Praktyk DT to same korzyści! Oprócz poznania metodyki design thinking i praktycznego jej zastosowania w rozwiązywaniu realnych problemów, studenci będą mieli okazję pracować w interdyscyplinarnych zespołach, rozwijać swoją kreatywność i aktywnie zmieniać otaczającą nas rzeczywistość! Zdobyte doświadczenie na pewno zaowocuje w przyszłości.

 

Ukończenie Akademii będzie potwierdzone certyfikatem i da możliwość uczestnictwa w kolejnym wydarzeniu – Międzynarodowej Szkole Letniej w Hiszpanii w 2017 roku!

Pierwszy etap Akademii Dobrych Praktyk DT to warsztaty dla niewtajemniczonych w metodykę design thinking, które starują już 28 sierpnia! Etap drugi rozpocznie się natomiast 5 września.

© Copyright2015 DT4U