See PRO editionSee PRO edition
See other templatesSee other templates

Międzynarodowa Akademia Dobrych Praktyk (MADP) to wydarzenie organizowane w ramach projektu DiamonDT. Jego celem jest wykorzystanie metodyki Design Thinking do rozwiązania biznesowego problemu w międzynarodowej grupie studentów. Studenci z uczelni partnerskich (Politechnika Łódzka, Universidad De Vigo, Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy, Universitetet in Tromsoe)  zostaną podzieleni na 6 grup, które już w maju rozpoczną zdalną pracę nad tematem biznesowym, a w czerwcu (16.06 - 22.06 2017) spotkają się w Hiszpanii, w celu wypracowania ostatecznego rozwiązania.

MADP jest dla Was - studentów wszystkich kierunków Politechniki Łódzkiej. Warunkami koniecznymi udziału w MADP są: komunikatywna znajomość języka angielskiego, potwierdzone doświadczenie w pracy z Design Thinking oraz  pozytywne przejście procesu rekrutacji.

 Rekrutacja na MADP odbędzie się w trzech etapach. Każdy etap oceniany jest niezależnie od innych. Sześć osób które otrzyma najwyższą ilość punktów będzie miała możliwość udziału w MADP. Udział w MADP (bilet lotniczy oraz  pobyt w Vigo (Hiszpania) jest finansowany  z projektu DiamonDT.

Harmonogram rekrutacji na Międzynarodową Akademię Dobrych Praktyk:

  1. Wypełnij formularz rekrutacyjny na stronie http://diamondt.eu/ (pamiętaj aby zamieścić swoje CV wygenerowane na stronie http://europass.cedefop.europa.eu  (termin zgłoszeń upływa 26.03.2017).
  2. Nagraj 2 filmy i pokaż w nich swoją kreatywność. Linki do filmów umieszczonych na YouTube lub Vimeo należy przesłać do nas za pośrednictwem formularza na stronie http://diamondt.eu. Udział w tym etapie rekrutacji oznacza Twoją zgodę na wykorzystywanie filmów przez zespół DiamonDT w celach promocyjnych i naukowych. Pamiętaj: nie liczy się jakość nadesłanego materiału, a jego treść! Filmy można nadsyłać do 26.03.2017
    • W pierwszym filmie  (maksymalnie 2 min) zaprezentuj siebie oraz swoje pasje,
    • W drugim  (maksymalnie 5 min) wykorzystaj formę prezentacji TED (https://www.ted.com/) aby przedstawić jakie korzyści płyną dla studentów z zajęć Design Thinking
  3.  Przyjdź na rozmowę kwalifikacyjną (28-30.03) i pokaż na co cię stać w rozmowie w cztery oczy!

Wszelkie pytania kierujcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Regulamin MADP znajdziesz tutaj.

Wyniki naboru do Międzynarodową Akademię Dobrych Praktyk zostaną ogłoszone na stronie DT4U.p.lodz.pl do dnia 3.04.2016!

 

 

 

© Copyright2015 DT4U