See PRO editionSee PRO edition
See other templatesSee other templates

DT w pigułce

dowiedz się więcej

Nasza przestrzeń

dowiedz się więcej

Mówią o nas

dowiedz się więcej

AKTUALNOŚCI


  

Podejmij Wyzwanie DT !

Zgłoś się na Międzynarodową Akademię Dobrych Praktyk!

Interdyscyplinarność, Międzynarodowe zespoły, Wspaniała zabawa w trakcie ciężkiej pracy, Biznesowy Problem, Słoneczna Hiszpania

Tak właśnie można opisać zbliżającą się szkołę letnią organizowaną w ramach projektu DiamonDT. W czerwcu (16.06 - 22.06 2017) grupy studentów z Polski, Hiszpanii i Norwegii zmierzą się z problemem biznesowym, realizując go zgodnie z metodyką Design Thinking. Jeżeli masz już doświadczenie z DT, potrafisz w sposób komunikatywny posługiwać się JĘZYKIEM ANGIELSKIM, chcesz pracować nad projektem w HISZPANII, Zacznij rekrutację od wypełnienia formularza na stronie http://diamondt.p.lodz.pl.

Czekamy na Was!

dowiedz się więcej


  

Szkolenie Narodowa Akademia Dobrych Praktyk DT!

Narodowa Akademia Dobrych Praktyk DT zbliża się wielkimi krokami! Pod koniec sierpnia rozpoczynamy kolejny etap realizacji międzynarodowego Projektu DiamonDT – Narodową Akademię Dobrych Praktyk DT. Poprzez udział w skondensowanym procesie warsztatowym będzie można przekonać się ,czym jest i jak w praktyce działa metodyka design thinking. Szkolenie jest przeznaczone dla studentów uczelni biorących udział w projekcie – Politechniki Łódzkiej (koordynatora projektu), Uniwersytetu Techniczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy, Uniwersytetu w Vigo (University of Vigo, Hiszpania) i Uniwersytetu w Tromso (University in Tromso, Norwegia).

dowiedz się więcej


  

Szkolenie Design Thinking w ramach projektu DiamonDT!

Szkolenie Design Thinking dla studentów w ramach naszego międzynarodowego projektu DiamonDT! Rozpoczęliśmy nabór na szkolenie z metodyki DT dla studentów Informatyki, Mechatroniki, Inżynierii Materiałowej i Towaroznawstwa. Studenci będą mieli okazję poznać techniki pracy projektowej stosowane przez liderów innowacji na świecie! Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie projektu DiamonDT: diamondt.p.lodz.pl

dowiedz się więcej


Poznaj DT od skorupki!

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami! Nasz zespół przygotowuje z tej okazji specjalne spotkanie dla studentów! W środę 23 marca od godziny 10 do 14:30 zapraszamy do naszej kreatywnej przestrzeni DT4U! Wystarczy kilka minut, żeby poznać metodykę Design Thinking, zmierzyć się ze świątecznym wyzwaniem i dostać wielkanocne jajo J

dowiedz się więcej


 

Podsumowanie DT Week 2015 w Łodzi

Kilka słów podsumowania tegorocznego Design Thinking Week!
Ogólnopolskie wydarzenie DT Week 2015 minęło nam bardzo szybko! Tyle się działo!

dowiedz się więcej


Wystartowaliśmy! DiamonDT: Kick-off Meeting

DT4U koordynuje międzynardowy projekt poświęcony innowacjom w sferze edukacji.
Łącząc siły zespołów z 4 różnych ośrodków rozpoczęliśmy pracę nad wspólnym projektem – DiamonDT: Development of Innovative AcadeMy ON the basis of DT teaching.

dowiedz się więcej


 

INFO-WARSZTAT DT Week 2015

2 listopada 2015 roku w ramach obchodów ogólnopolskiego wydarzenia Design Thinking Week 2015 zespół DT4U przeprowadził info-warsztat DT dedykowany dla grupy nauczycieli pracujących na co dzień z dziećmi i młodzieżą.

dowiedz się więcej


Międzynarodowe Forum

W ramach ogólnopolskiego tygodnia DTWeek w Łodzi, 4 listopada 2015 roku w Fabryce Inżynierów XXIw. odbędzie się międzynarodowe forum poświęcone edukacyjnym i biznesowym aspektom zastosowania metodyki Design Thinking.

dowiedz się więcej


Zajęcia Design Thinking dla studentów PŁ

W tym semestrze po raz drugi ruszyły zajęcia z Design Thinking na pierwszym semestrze studiów I-ego stopnia. Zajęcia prowadzone są dla studentów kierunku Inżynieria Materiałowa.

dowiedz się więcej


 

 

Napisz do nas

Kreator formularzy by JoomlaShine

Kontakt

    DT4U - Design Thinking Workspace

                 Politechnika Łódzka

                 Fabryka Inżynierów XXI w.

                 Stefanowskiego 1/15, budynek A18

                 90-924 Łódź, Polska

                 Adres e-mail: dt4u.lodz@gmail.com

 

© Copyright2015 DT4U